15 Konferencja Szkoleniowa PTA

Rejestracja

Nowoczesna alergologia w codziennej praktyce klinicznej

17-20 maja 2023 r. | Toruń

Przed przyjazdem na Konferencję

I. Prosimy zwrócić uwagę na maile, które powinny przyjść przed Konferencją!

W czwartek, 27 kwietnia 2023 do godz. 20:00 powinni Państwo otrzymać mailem na adres podany w rejestracji:

  • Link i kod potrzebny do zalogowania się do Internetowej Strefy Uczestnika. (Logowanie do Strefy odbywa się za pomocą adresu email uczestnika podanego w formularzu rejestracyjnym i otrzymanego kodu).

W czwartek, 4 maja 2023 do godz. 20:00 na adres podany w rejestracji wysyłamy:

  • Ponownie link i kod potrzebny do zalogowania się do Internetowej Strefy Uczestnika oraz zaproszenie z kodem QR pozwalającym na szybką rejestrację i odbiór identyfikatora, niezbędnego do poruszania się na terenie Konferencji.

W razie potrzeby należy sprawdzić SPAM. Jeżeli odpowiednio do czwartku, 28 kwietnia lub piątku, 5 maja rano dany mail nie dotarł, bezwzględnie prosimy o kontakt z nami (Biurem Organizacyjnym).

W przypadku rejestracji firmowych, prosimy dopilnować, aby przekazano nam aktualnie używany przez Państwa adres email (nie będzie on używany w żadnych innych celach poza celami organizacyjnymi związanymi z Konferencją).

II. Prosimy koniecznie sprawdzić dane logowania do Internetowej Strefy Uczestnika

Internetowa Strefa Uczestnika to miejsce, w którym przed Konferencją można zapisać się na warsztaty i znaleźć materiały udostępnione przez naszych partnerów, a finalnie także nagrania warsztatów i certyfikat.

ODWIEDŹ INTERNETOWĄ STREFĘ UCZESTNIKA

III. Zapisy na warsztaty i bloki programowe EMMA-Cafe

Rezerwacja miejsca na warsztatach możliwa będzie do wtorku 16.05.2023 online, po zalogowaniu do Internetowej Strefy Uczestnika. Zostanie zrealizowana w dwóch turach:

  • tura 1 (50% miejsc): start: 8.05.2023, godz. 12:00,
  • tura 2 (50% miejsc): start: 12.05.2023, godz. 12:00.

Rezerwacja miejsca w trakcie Konferencji możliwa będzie tylko w przypadku pozostania wolnych miejsc.

Wstęp na dany warsztat i blok programowy Emma Cafe mają tylko osoby z wcześniej zarezerwowanym i opłaconym miejscem. Opłata za wcześniej zarezerwowane warsztaty powinna zostać wniesiona niezwłocznie po dokonaniu rezerwacji miejsca. Czytaj więcej …

Wszystkie warsztaty (za wyjątkiem Emma Cafe) w trakcie Konferencji odbywają się w grupach do 50 osób. Limit miejsc na każdy z bloków Emma Cafe wynosi 100 osób.

Warsztaty, będą nagrywane, a nagrania (za wyjątkiem EMMA Cafe) zostaną udostępnione wszystkim uczestnikom bez dodatkowych opłat w Internetowej Strefie Uczestnika. Dla wszystkich uczestników zostanie uruchomiona także opcja ewentualnego wcześniejszego przesyłania pytań do prowadzących warsztaty.

Warsztaty EMMA Cafe nie będą udostępniane w Internetowej Strefie Uczestnika. Firma Emma MDT będzie prowadzić transmisje warsztatów bezpłatnie w okresie wakacyjnym. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie firmy Emma MDT www.emmacafe.pl.

IV. Program – zachęcamy do zainstalowania aplikacji mobilnej lub samodzielnego wydrukowania PDF dostępnego na stronie

Najbardziej aktualny program dostępny jest – w wersji interaktywnej w Aplikacji Mobilnej oraz w Internetowej Strefie Uczestnika oraz – w wersji pdf, do druku, tu na stronie: https://konferencja2023.pta.med.pl/program/.

Uwaga! Program nie będzie dystrybuowany w wersji drukowanej.

Na Konferencji (parę informacji organizacyjnych)

Parking

Wszystkie osoby, które nie są zakwaterowane w hotelu Copernicus, prosimy o pozostawienie swoich samochodów na parkingach swoich hoteli. Parking hotelu Copernicus jest dodatkowo płatny.

Godziny pracy recepcji Konferencji, rejestracja obecności na miejscu

  • Środa, 17.05.2023: 13:00 – 19:00
  • Czwartek, 18.05.2023: 7:30 – 19:00
  • Piątek, 19.05.2023: 7:30 – 19:00
  • Sobota, 20.05.2023: 8:30 – 12:00

Realizacja płatności na miejscu

Płatność na miejscu możliwa jest jedynie kartami VISA i Mastercard lub gotówką.

Sprawdź aktualny cennik…

Udział w warsztatach i blokach programowych EMMA Cafe

Wstęp na dany warsztat mają tylko osoby z wcześniej zarezerwowanym i opłaconym miejscem.

W przypadku pozostania wolnych miejsc będzie możliwość zapisu na dany warsztat na miejscu.

Czytaj więcej…

Imprezy towarzyszące

Firma EMMA MDT serdecznie wszystkich zaprasza w czwartek, 18 maja 2023 o godz. 21:00 na “Wieczór ze STREFĄ ALERGII”, któremu będzie towarzyszył „koncert Pani Alicji Majewskiej”.

Występ jest finansowany ze środków firmy EMMA MDT.
Wstęp dla uczestników Konferencji – 20,00 zł.
Występ nie jest finansowany ze środków pozyskanych od firm członkowskich INFARMA ani ze środków pochodzących od firm członkowskich Izby POLMED lub MedTech Polska.

Strefa cateringu

Lunche i kolacje wydawane są w namiocie zewnętrznym. Wejście do strefy na podstawie identyfikatora lub otrzymanego biletu.

Podstawowa opłata rejestracyjna Uczestnika Konferencji obejmuje:

  • lunche 18,19.05.2023,
  • kolacje 17,18,19.05.2023 (tylko pakiet pełny).

W przypadku pakietów bez kolacji istnieje możliwość dokupienia kolacji w dowolnie wybranym dniu w cenie 150 zł netto/184,50 zł brutto (VAT 23%) za 1 kolację.

Po Konferencji

Certyfikaty wydawane są jedynie w wersji elektronicznej i będą dostępne do pobrania z Internetowej Strefy Uczestnika po zakończeniu Konferencji. Otrzymają je tylko uczestnicy obecni na Konferencji.

Za udział w Konferencji zostanie przyznanych 18 punktów edukacyjnych doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów (Dz. U. z 2002 r. Nr 21, poz. 204, z późn. zm.)